Nabídka Tisk Email

 Nabízíme - časově neomezené připojení k celosvětové síti Internet za paušální poplatek

                 - VoIP -  telefonování klasickým telefonem prostřednictvím Internetu

Popis tarifů : všechna připojení jsou bez datových limitů

Mapování portů zdarma, veřejné IP nat / rout za poplatek

Další tarify Dle individuální dohody

Pro všechny tarify platí zdarma možnost jedné emailove adresy ve formtu ně Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo ně Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo ně Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a web prostoru 10MB s doménou třetí úrovně v některé z těchto našich domén jali.cz, jali.eu, jalinet.net, jalinet.cz, jalinet.eu.

SMTP server /: smtp.jalinet.cz

Dostupnost site je min. 97% ( 3% výpadky vlivem vyšší moci, výpadky elektřiny, překopy kabelů, závady na zařízení a pod.)

Při zřízení je požadován aktivační poplatek.

Traffic uvnitř sítě je omezen pro všechny na 2Mbit

Momentálně je připojení do internetu realizováno v Peci pod Sněžkou vyhraženým spojem s rychlostí 20Mbit / 4Mbity, ping do NIXu se pohybuje kolem 15ms.

V Děčíně je připojení po optickém vlákně a následně spojem Alcoma s rychlostí 100Mbit / 100Mbit, ping do NIXu se pohybuje kolem 8ms. Oblast Ludvíkovic a přilehlých vesnic je připojena opět na optickém vlákně s rychlostí 200Mbit, a dále spoji Alcoma a UBNTs celkovou rychlostí 100Mbit / 100Mbit, rozšiřitelná až do 1Gbit

Zálohování je realizováno vzájemným propojením sítí z různých zdrojů, kromě pevných veřejných IP.

 

Anketa

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 10